AKTUALNOŚCI
Wyprzedaż rocznika 2016
http://www.fiat.pl/modele
FIAT 500L 2016 - TERAZ Z KLIMATYZACJĄ ZA 48400 PLN
500L

500L

500L jest LEM:
Light (lekki), ze względu na kompaktowe wymiary, niski poziom emisji spalin oraz eko-technologie.
Emotional (emocjonalny), ze względu na innowacyjne wyważenie wielkości i pojemności wnętrza, prawdziwie włoski styl i charakter 500ki.
Multispace, ze względu na optymalne wykorzystanie obszernej kabiny pasażerskiej i bagażnika.

Design

Nowy Fiat 500L500L jest idealną kombinacją nieograniczonych możliwości, a więc formuły racjonalnego wykorzystania przestrzeni wyróżniającej wszystkie nowoczesne konstrukcje Fiata w historii - oraz słynnego włoskiego wyczucia naturalnej elegancji, wynikającego z włoskiej radości życia i charakteru 500ki, dodając segmentowi kompaktowych MPV nieco emocjonalnego wdzięku.

Pod wieloma względami 500L ustanawia nowy wzorzec dla swej kategorii. Począwszy od najczystszych ekologicznie silników do najwyższej uniwersalności zastosowań, od najszerszej palety kolorów do największego ekranu radio-nawigacji, od najobszerniejszego bagażnika do okna dachowego o największej powierzchni.

Przestronne wnętrze i przechowywanie bagażu

Przestronne wnętrzePoziom komfortu nowego 500L wyznacza nowe standardy dzięki przestronności wnętrza, największej w stosunku do wymiarów zewnętrznych w tym segmencie.

Największa w tej klasie pojazdów szerokość wnętrza (w części przedniej, na poziomie ramion) zapewnia obszerną i nieskrępowaną przestrzeń dla kierowcy i pasażerów.

Fiat 500L posiada 22 poręczne skrytki i schowki pozwalających pomieścić wszystkie codzienne drobiazgi: od pilota do bramy garażowej i telefonów komórkowych - aż do butelek z wodą i parasola.

Dzięki przesuwanym i składanym siedzeniom, które można konfigurować na 8 sposobów, 500L przoduje w swej klasie również pod względem uniwersalności zastosowań i komfortu jazdy.
Tylna kanapa przesuwa się wzdłużnie, co łącznie daje ponad 1500 różnych konfiguracji siedzeń w całej gamie modelowej. System składania i przesuwania Fold & Tumble pozwala uzyskać idealnie płaską przestrzeń ładunkową między bagażnikiem a fotelem przedniego pasażera.

Fiat 500L to samochód najlepiej wykorzystujący przestrzeń wewnętrzną w stosunku do swej wielkości i jedyny, który potrafi zmieścić oprócz 5 pasażerów - także 5 walizek lotniczych na długości zaledwie 4,1 m, w bagażniku o pojemności 400 litrów.

Nowoczesne technologie

W Fiacie 500L dostępny jest, nowoczesny system multimedialny z odtwarzaczem CD/MP3, sterowany przyciskami na kierownicy.

Do najważniejszych funkcji systemu multimedialnego 500L należą:

Ekran dotykowy o przekątnej 5,4”

Nowoczesne technologieJest to największy zintegrowany ekran dotykowy nawigacji w tej kategorii pojazdów. Przekątna 5,4 cala to wymiar małego tabletu. Łącząc istotne dla użytkownika funkcje (nawigacja, multimedia, diagnostyka usterek) ekran jest wyjątkowo łatwy oraz intuicyjny w obsłudze.

eco:Drive Live

Wielokrotnie nagradzana aplikacja eco:Drive podpowiada w sposób zindywidualizowany jak obniżyć zużycie paliwa i emisję spalin i po raz pierwszy dostępna jest w wersji Live. Oznacza to, iż w 500L możesz mieć dostęp do wirtualnego, osobistego doradcy analizującego w czasie rzeczywistym Twój styl jazdy, umożliwiając dokonanie odpowiednich korekt w oparciu o bieżące parametry zachowań kierowcy.

Bluetooth, USB i AUX-IN

Porty USB i AUX-IN oraz bezprzewodowa łączność Bluetooth to sposób na rozmowę przez telefon komórkowy, odsłuchiwanie SMSów oraz słuchanie ulubionej muzyki bez odrywania rąk od kierownicy, za pośrednictwem popularnych smartfonów i odtwarzaczy MP3. Łatwą obsługę sytemu bez zbytniego angażowania i rozpraszania kierowcy zapewniają przyciski sterowania na kierownicy oraz zdolność systemu do rozpoznawania komend głosowych.

System nawigacji Tom Tom

W ramach wyposażenia opcjonalnego dostępne jest gniazdo systemu przenośnej nawigacji Tom Tom, obejmującego zintegrowany dostęp do Twittera. Do wysyłania treści posłuży dedykowana aplikacja na smartphona.

Jednostki napędowe

Nowy Fiat 500L500L odznacza się wyjątkowymi osiągami oraz oszczędnością zużycia paliwa zarówno w wersjach z napędem benzynowym jak i wysokoprężnym (Diesla). Wśród silników benzynowych wyróżnia się nowa jednostka TwinAir o pojemności 0,9 litra i mocy 105 KM, nowa generacja wielokrotnie nagradzanego silnika dwucylindrowego Fiata, który za sprawą niewielkiej pojemności skokowej i zastosowania wysokowydajnej turbosprężarki dzierży światowy rekord niskiego zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla.

Fiat 500L oferowany jest z następującymi zespołami napędowymi:

 

  • Silnik benzynowy 0,9 l o mocy 105 KM, system Start&Stop, przekładnia manualna 6cio biegowa, emisja CO2 112 g/km;
  • Silnik benzynowy 1,4 l o mocy 95 KM, przekładnia manualna 6cio biegowa, emisja CO2 145 g/km;
  • Silnik Diesla 1,3 l o mocy 85 KM, przekładnia manualna 5cio biegowa, emisja CO2 110 g/km.

 

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE NA OTOMOTO.PL DOSTĘPNE OD RĘKI
http://fiatbogusz.otomoto.pl/
Tanie ubezpieczenia komunikacyjne: Benefia !

Ubezpieczamy wszyskie marki samochodów.Proponujemy polisy: 

  • ubezpieczenia komunikacyjne: AC,OC,NW,ZK,ASS,
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie mieszkania,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia medicasco.

 

    Informacja i wyliczenie składki pod nr telefonów: 74-646-40-81 lub 699-957-816 w godzinach od 9:00 do 17:00

 

 

 

SERWIS I CZĘŚCI

ZAPRASZAMY

Części Zamienne: FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, FIAT LCV.
U nas kupisz oryginalne części i markowe zamienniki do wszystkich modeli aut.
Blue&Me. Prostszy i bezpieczniejszy sposób komunikacji.
System, który powstał przy współpracy Fiata Auto i Microsoft, Blue&Me™ zmieni twój sposób komunikacji i czas spędzony w samochodzie.

System Blue&Me™ umożliwia telefonowanie i odsłuchiwanie wiadomości SMS, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Możesz tego dokonać korzystając z przycisków umieszczonych na kierownicy samochodu lub za pomocą odpowiednich komend głosowych. Możesz również przeglądać kontakty w swoim telefonie czy słuchać zapisanych w nim plików MP3. Blue&Me™ współpracuje z większością telefonów komórkowych za pomocą technologii Bluetooth®.